prihlásenie
0.00 €

Prečo a ako nakupovať u nás

Vitajte u nás.

Špecializujeme sa na výrobu a rozvoz mrazených jedál. Máme viac ako 20 ročné skúsenosti v obore. V súčasnej dobe sme našu ponuku umožnili k odberu aj súkromným osobám, teda domácnostiam, domovom dôchodcov, zamestnancom.

Dôležité!
• Ponúkame kvalitné jedlá, ktoré okamžite po uvarení hlboko zmrazujeme "šokerom" a rovno umiestňujeme do mraziaciach boxov.
• Jedlá, ktoré si objednáte, nosíme mraziarenským autom - teda nedochádza k ich znehodnoteniu.
• Takto si uchovávajú svoju kvalitu a Vy si ich doma dáte do svojho mraziaceho boxu.
• Príprava jedál je jednoduchá. Len si ich priamo v obale, na ktorom urobíte pár dierok, zohrejete, napríklad v mikrovlnej rúre, či už to je hotové jedlo alebo polievka. Sú jedlá, ako napríklad obaľované rezne, ktoré sú pripravené tak, že si ich jednoducho vypražíte na panvici na oleji. A máte úplne čerstvý rezeň. Pizze zohrievate v rúre (na 250°C to je za 5-6 minút, ak máte rúru s vyššou maximálnou teplotou, adekvátne zkrátite čas, čím vyššia teplota, tým sa cesto menej vysuší, preto odporúčame dopiecť pizzu na maximálnej teplote, ktorú Vám vaša rúra dovoľuje)
Jedlá predávame bez príloh. Prečo? Niekto má rad k rezňu opekané zemiaky, iný zas zemiakovú kašu, ďalší si ho radšej dá s chlebom. Preto Vás nebudeme obmedzovať a najmä, jedlo ostáva samostatne balené a nedôjde k miešaniu chutí. 
• Nezabudnite si potom skontrolovať, koľko máte jedál, aby ste mali aj toľko príloh, neponúkame napríklad zemiakové hranolky, lebo tie by boli len narezanými zemiakmi a to zvládnete i sami a nebola by ich finálna kvalita dodržaná, no napríklad na opekané zemiaky sa to už nevzťahuje, stačí ich rovnako len ohriať
• Nie sme donáška obedového menu, ale donášame mrazená jedlá, ktoré si doma uložíte, alebo na firme, do mrazákov a máte teda jedlo aj na niekoľko dní/týždňov a nikam nemusíte chodiť, nič nemusíte variť.

 

Ak máte nápady, sem s nimi, veľmi radi privítame každé zlepšenie.

S pozdravom
team Stravomatu Košice.

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.